Plastikiniai Langai su Orlaide: Aktualios Kainos ir Vartotojų Atsiliepimai

Plastikiniai Langai su Orlaide: Aktualios Kainos ir Vartotojų Atsiliepimai

Plastikiniai Langai su Orlaide: Aktualios Kainos ir Vartotojų Atsiliepimai


Kiekvienas namų detalė, nuo stogo iki grindų, yra esminė komponentė, kuri apibrėžia gyvenimo kokybę ir komfortą. Langai, esantys tarp vidinio ir išorinio pasaulio, ne tik suteikia mums galimybę stebėti gamtą, bet ir reguliuoja mūsų namų mikroklimatą. Šiuolaikinės technologijos ir naujovės statybų sektoriuje pristato plastikinius langus su orlaide, kurie ne tik estetiškai atrodo, bet ir garantuoja aukštą komforto lygį bei energetinį efektyvumą. Imkime pažvelgti, kodėl šie langai tampa vis populiaresni tarp šiuolaikinių statytojų ir namų savininkų.

Langai yra vienas iš pagrindinių namų elementų, kurie ne tik leidžia mums mėgautis vaizdu iš vidinės namų pusės, bet ir padeda užtikrinti patogią mikroklimatą namuose. Technologijų pažanga leidžia mums pasirinkti iš įvairių langų variantų, tarp kurių plastikiniai langai su orlaide išsiskiria savo privalumais.

Plastikiniai Langai su Orlaide: Aktualios Kainos ir Vartotojų Atsiliepimai

Plastikiniai Langai su Orlaide: Aktualios Kainos ir Vartotojų Atsiliepimai

Kas yra plastikiniai langai su orlaide?

Plastikiniai langai su orlaide yra modernūs langų modeliai, kurie yra pagaminti iš plastiko ir turi integruotą ventiliacijos sistemą. Orlaidė leidžia orui cirkuliuoti tarp vidinės ir išorinės aplinkos, neleidžiant vėjui ar šaltam orui patekti į vidų.

Plastikinių langų su orlaide privalumai:

 1. Energetinė efektyvumas: Dėl puikios šilumos izoliacijos, šie langai padeda sutaupyti šildymo sąnaudas žiemą ir išlaikyti šaltą vidų vasarą.
 2. Palaikomas optimalus oro drėgnumas: Orlaidė leidžia palaikyti optimalų oro drėgnumą namuose, užkertant kelią pelėsiui ir kondensacijai.
 3. Tyla: Plastikiniai langai su orlaide sumažina triukšmą iš išorės, todėl jie ypač tinka namams, esantiems šalia gatvių ar kitų triukšmingų vietų.
 4. Papildomas vėdinimas: Net ir uždaryti, šie langai leidžia patalpai kvėpuoti, garantuodami sveiką ir švarų orą namuose.
 5. Priežiūros paprastumas: Plastikiniai langai yra lengvai prieinami plovimui ir nereikalauja dažymo ar kitos ilgalaikės priežiūros.

Kainų aspektas:

Kaina priklauso nuo lango dydžio, gamintojo, montavimo ir kitų specifikacijų. Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje plastikiniai langai su orlaide yra puiki investicija, nes padeda sutaupyti šildymo sąnaudose ir mažina remonto poreikius.

Plastikiniai langai su orlaide: kainų pavyzdžiai

Lango dydis Profilis Stiklo paketas Orlaidė Kaina
1000 x 1200 mm Rehau Euro-Design 70 3 stiklai, Ug = 0,7 W/m²K Vertikali 250 €
1200 x 1400 mm Gealan S 8000 IQ 4 stiklai, Ug = 0,6 W/m²K Horizontali 350 €
1500 x 1600 mm Veka Softline 82 5 stiklų, Ug = 0,5 W/m²K Vertikali, su grotelėmis 450 €
Plastikiniai Langai su Orlaide: Aktualios Kainos ir Vartotojų Atsiliepimai

Plastikiniai Langai su Orlaide: Aktualios Kainos ir Vartotojų Atsiliepimai

Ekspertų Patarimai: Plastikiniai Langai su Orlaide

Sprendžiant apie langų pasirinkimą, ekspertai visada akcentuoja, jog reikia atsižvelgti ne tik į estetiką, bet ir į funkcionalumą bei ekonomiškumą. Plastikiniai langai su orlaide yra puikus derinys visų šių savybių. Prieš investuojant į šiuos langus, verta išgirsti ekspertų patarimus:

 1. Pasirinkite kokybiškas medžiagas: Pigūs plastikiniai langai gali neatitikti kokybės standartų. Ekspertai rekomenduoja investuoti į aukštos kokybės langus, kurie garantuos ilgaamžiškumą ir efektyvumą.
 2. Tinkamą orlaides vietą: Norint užtikrinti optimalią vėdinimo sistemą, orlaide turi būti tinkamai sumontuota. Tai gali reikšti, jog ji turi būti įrengta lango viršutinėje arba apatinėje dalyje, priklausomai nuo konkrečios patalpos poreikių.
 3. Atkreipkite dėmesį į šilumos perdavimo koeficientą (U-vertę): Šiuolaikiniai plastikiniai langai turi mažą U-vertę, reiškiančią geresnę šilumos izoliaciją. Priklausomai nuo jūsų gyvenamojo regiono šilumos reikalavimų, rinkitės tinkamus langus.
 4. Daugiasluoksnis stiklas: Ekspertai rekomenduoja rinktis dvigubo arba trigubo stiklo langus, kad būtų užtikrintas didesnis šilumos ir garso izoliavimas.
 5. Tinkamas montavimas: Niekada neapsiribokite pigiu montavimu. Klaidingai sumontuotas langas gali prarasti savo izoliacinės savybės, todėl visada samdykite patyrusius specialistus.
 6. Priežiūra: Nors plastikiniai langai su orlaide reikalauja mažesnio prižiūrėjimo nei mediniai langai, jie vis tiek turi būti reguliariai valomi ir tikrinami, kad orlaides veiktų tinkamai.
 7. Garantija: Pasirinkdami langus, atkreipkite dėmesį į gamintojo suteikiamą garantiją. Tai ne tik suteikia papildomą ramybę, bet ir rodo produkto kokybę.
Klientų Atsiliepimai: Plastikiniai Langai su Orlaide

Klientų Atsiliepimai: Plastikiniai Langai su Orlaide

Klientų Atsiliepimai: Plastikiniai Langai su Orlaide

 1. Tomas V., Kaunas: “Įrengiau plastikinius langus su orlaide savo naujame bute, ir tai buvo vienas iš geriausių sprendimų. Man patinka, kaip jie atrodo, o vėdinimas yra tiesiog puikus. Dabar namie visada gaivus oras ir nereikia nuolat atidarinėti langų!”
 2. Agnė L., Vilnius: “Pradžioje buvau skeptiškai nusiteikusi dėl orlaides, nes maniau, kad tai tik dar vienas mados reikalas. Tačiau dabar, kai turime šiuos langus, suprantu, kad tai ne tik estetiška, bet ir labai funkcionalu. Ypač žiemą, kai norisi gaivaus oro, bet nešaltuko.”
 3. Ričardas M., Klaipėda: “Visiškai pakeičiau savo namo langus, ir pasirinkau plastikinius su orlaide. Beveik nematau kondensato ant langų, o ir sąskaitos už šildymą šiek tiek sumažėjo. Labai rekomenduoju!”
 4. Ieva P., Šiauliai: “Man labai patinka, kad šie langai yra taip tylūs. Gyvenu prie gausiai lankomos gatvės, bet su naujais langais beveik negirdžiu triukšmo iš išorės. Orlaide – puikus pridėtinės vertės šaltinis.”
 5. Gediminas Š., Panevėžys: “Turiu dvi vaikų kambarius su plastikiniais langais su orlaide. Labai patogu, kai vaikai mokosi ar žaidžia, o kambario oras visada gaivus. Džiaugiuosi, kad investavau į šią technologiją.”
 6. Viktorija Z., Alytus: “Draugė rekomendavo plastikinius langus su orlaide, kai renovavau savo butą. Dabar aš esu ta, kuri rekomenduoja kitiems. Namuose visada gaivu ir šilta!”

Dažniausiai Užduodami Klausimai: Plastikiniai Langai su Orlaide

Kas yra orlaide ir kokia jos paskirtis?

Orlaide yra integruota langų ventiliacijos sistema, kuri leidžia patalpoje cirkuliuoti švariam orui, nepraleisdama per daug šilumos.

Kodėl verta rinktis plastikinius langus su orlaide?

Jie užtikrina gerą oro cirkuliaciją, sumažina kondensacijos riziką ir gali padėti sutaupyti šildymo sąnaudų.

Kaip prižiūrėti plastikinius langus su orlaide?

Reikėtų reguliariai valyti orlaides nuo dulkių ir nešvarumų, taip pat patikrinti, ar ventiliacijos angos nėra užsikimšusios.

Ar plastikiniai langai su orlaide yra brangesni už įprastinius plastikinius langus?

Dažnai jie kainuoja šiek tiek brangiau dėl papildomos orlaides sistemos, tačiau ilgainiui gali sutaupyti pinigų dėl mažesnių šildymo sąnaudų.

Kaip veikia šilumos išsaugojimas naudojant plastikinius langus su orlaide?

Nors orlaide leidžia orui cirkuliuoti, ji yra suprojektuota taip, kad minimaliai prarastų šilumą, todėl patalpa išlieka šilta.

Ar galiu įdiegti orlaide esamiems plastikiniams langams?

Taip, kai kuriais atvejais galima įmontuoti orlaides į esamus langus, tačiau rekomenduojama kreiptis į specialistus dėl geriausio sprendimo.

Ar plastikiniai langai su orlaide gali sumažinti triukšmą iš išorės?

Taip, dėl geresnio sandarumo ir daugiasluoksnio stiklo, šie langai gali geriau izoliuoti nuo išorinio triukšmo.

Kokia yra plastikinių langų su orlaide gyvavimo trukmė?

Su tinkama priežiūra jie gali tarnauti daugiau nei 20 metų.

Ar yra galimų komplikacijų, susijusių su orlaide?

Retais atvejais gali kilti problemų, pvz., užsikimšusios ventiliacijos angos ar defektai, bet tinkama priežiūra ir ekspertų konsultacijos gali padėti išvengti didesnių problemų.

Comments are disabled.