Plastikiniai langai Palanga

  • IzoliacijaPlastikiniai langai dažnai būna geresni izoliacijos atžvilgiu nei seni mediniai langai. Tai gali sumažinti šildymo ir vėdinimo sąnaudas bei pagerinti bendrą šildymo ir aušinimo efektyvumą.
  • IlgaamžiškumasPlastikiniai langai paprastai yra atsparūs korozijai, pelėsiui ir kitoms aplinkos įtakoms. Jie gali tarnauti daug metų.
  • Energetinis efektyvumasDauguma plastikinių langų yra suprojektuoti taip, kad būtų energiją taupantys. Tai gali padėti sumažinti šildymo sąskaitas ir išlaikyti komfortišką kambario temperatūrą.

Susisiekime

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai yra puikus pasirinkimas pageidaujantiems estetikos, kokybės, garso bei šilumos izoliacijos. Tinkamai prižiūrint, tarnaus bei patikimai.

Mediniai langai

Mediniai langai yra idealus sprendimas vertinantiems ekologiją ir natūralumą, besirūpinantiems savo sveikata. Reguliariai atnaujinant, išlaikys puikią pirminę išvaizdą.

Aliuminio konstrukcijos

Aliuminio konstrukcijos – ypač unikalios: sveria nedaug, tačiau yra ypač tvirtos bei sandarios. Leidžia įgyvendinti įvairius architektūrinius sprendimus.

Plastikinių langų remontas Klaipėda

Pastebėjote, kad plastikinį lango tapo sunku atidaryti, uždaryti, o gal stiklo paketo viduje kaupiasi garai? Nespręskite šių problemų patys, kreipkitės į profesionalus. Teikiame profesionalias plastikinių langų remonto paslaugas Klaipėdoje. Identifikuosime problemą bei užtikrinsime kokybišką jos sprendimą.

  • Problemos identifikavimas
  • Sprendimo būdų pasiūlymas
  • Tinkamiausio sprendimo būdo parinkimas bei įgyvendinimas
  • Greitas atlikimas
  • Vertingi patarimai
  • Patraukli kaina

01

SUSISIEKIME

02

ĮVERTINAME

03

ATLIEKAME

Kodėl plastikiniai?

Galimos įvairios spalvos bei tekstūros

Nors iš šios žaliavos pagaminti langai bei durys neretai būna baltos spalvos, gamintojai puikiai supranta, kad dauguma žmonių nebenori apsiriboti vien tik šia spalva. Būtent todėl šių dienų technologijos jau leidžia gaminti langus bei duris iš UPVC, tačiau išgauti skirtingas spalvas bei tekstūras, pavyzdžiui, medžio imitacijos. Tad norintieji gali susikurti iš tiesų spalvingus, jaukius bei kūrybiškus namus.

Saugumas

Tačiau ne paslaptis ir tai, kad visi norime gyventi ne tik gražiuose, bet ir saugiuose namuose. Norime ir patys jaustis saugiai, ir užtikrinti turimo turto saugumą. Būtent tokiu atveju puikiu pasirinkimu tampa langai bei durys iš šios medžiagos, kadangi naudojami lengvi, tačiau labai tvirti bei stabilūs rėmai, o taip pat ir įvairūs užrakinimo deriniai, modernūs užraktai bei dvigubi stiklo paketai, todėl užtikrinamas maksimalus saugumas.

Pasižymi puikia šilumos izoliacija

Ne paslaptis, kad langai bei durys yra tos vietos, per kurias (jei gaminiai bus prastos kokybės ar netinkamai sumontuoti) gali pasišalinti daug šilumos. To nori išvengti visi. Taigi, ir vėl puikiu pasirinkimu tampa iš neplastifikuoto polivinilchlorido pagaminti langai bei durys, nes ši medžiaga yra žemas šilumos laidininkas, todėl išsaugoma daugiau šilumos.

Paprasta prižiūrėti

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad mediniai langai bei durys reikalauja daug priežiūros – juos kartą per kelerius metus būtina šlifuoti, dažyti ar lakuoti. Tai reikalauja ir laiko, ir pinigų. Na, o iš šios medžiagos pagaminti langai ir durys yra ypač lengvai prižiūrimi ir tarnaus daug metų. Vienintelis dalykas, kurio turėtumėte nepamiršti, yra šių langų bei durų valymas muiluotų vandeniu.

Atsparumas

Džiugina ir tai, kad iš ši žaliava yra labai atspari aplinkos poveikiui bei įvairiems procesams: puvimui, korozijai, UV spinduliams. Taigi, iš jos pagaminti langai bei durys tarnaus ne tik ilgai, bet ir patikimai, išlaikys puikią pirminę išvaizdą.

Klimatinės sąlygos neturi įtakos gaminių būklei ar tarnavimo laikui

Nereikia pamiršti, kad daugelyje šalių egzistuoja net 4 metų laikai, o tai reiškia ypač didelius temperatūrų skirtumus: jei vasarą temperatūra siekia 25 – 30 šilumos, tai atėjus žiemai, galima sulaukti ir 20 laipsnių šaltuko. Tokie temperatūrų svyravimai neretai daro neigiamą įtaką įvairiems gaminiams, tačiau tai negalioja iš neplastifikuoto polivinilchlorido pagamintiems langams bei durims.

Ekologiškumas

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi ekologiškus sprendimus ir iš šios žaliavos pagaminti langai bei durys taip pat yra puikus pasirinkimas. Viskas todėl, kad šie gaminiai gali tarnauti nuo 40 net iki 80 metų, o tai reiškia, kad naujais neteks keisti labai ilgą laiką, todėl tausosite gamtą.

Užtikrinamas kokybiškas vėdinimas

Nors labai svarbu užtikrinti, kad langai bei durys būtų sandarūs ir per juos nepasišalintų šiluma, kai mes to nepageidaujame, tuo pat metu nereikia pamiršti, kad patalpų vėdinimas – labai svarbus procesas. Tai užtikrina ne tik nemalonių kvapų pašalinimą iš patalpą, bet ir gaivumą, švarumą, leidžia palaikyti tinkamą drėgmės lygį. Kokybiškas patalpų oras yra tiesiog būtinas, jei norime gerai jaustis, dirbti ar pailsėti.

Puiki garso izoliacija

Visi nori, kad pastate, kuriame dirbama ar gyvenama, būtų tylu ir ramu. Ar taip ir bus, priklausys nuo įvairių veiksnių. Vienas iš veiksnių, galinčių garantuoti, kad namuose ar biure bus tylu bei ramu, yra langai ir durys, kurie pasižymi puikia garso izoliacija. Būtent tokie ir yra iš UPVC pagaminti langai bei durys – lyginant su įprastais langais bei durimis, jie pasižymi dvigubai didesne garso izoliacija.

Dažniausiai užduodami klausimai