Balkonų stiklinimas Klaipėdoje

 • IzoliacijaPlastikiniai langai dažnai būna geresni izoliacijos atžvilgiu nei seni mediniai langai. Tai gali sumažinti šildymo ir vėdinimo sąnaudas bei pagerinti bendrą šildymo ir aušinimo efektyvumą.
 • IlgaamžiškumasPlastikiniai langai paprastai yra atsparūs korozijai, pelėsiui ir kitoms aplinkos įtakoms. Jie gali tarnauti daug metų.
 • Energetinis efektyvumasDauguma plastikinių langų yra suprojektuoti taip, kad būtų energiją taupantys. Tai gali padėti sumažinti šildymo sąskaitas ir išlaikyti komfortišką kambario temperatūrą.

Susisiekime

Balkonų stiklinimas

Ne paslaptis, kad balkonas gali tapti ne tik papildoma, bet ir ypač estetiška bei jaukia namų erdve. Tačiau tam, kad būtų užtikrintas saugumas bei jaukumas, būtinas balkonų stiklinimas. Tai – ypač išmintinga investicija kiekvienam, kurio namuose yra balkonas; o taip pat ir tiems, kurie nori taupyti savo pinigus. Šiandien siūlomi įvairūs balkonų stiklinimo sprendimai, įvairaus dizaino durys ir t.t. Nežinote, kuris iš jų labiausiai tiktų jūsų atveju? Mūsų įmonėje dirbantys specialistai pateiks galimus sprendimus, padės išsirinkti tinkamiausią bei atliks kokybišką balkono stiklinimą. Ir, žinoma, suteiks vertingų patarimų, kaip užtikrinti ilgą bei patikimą tarnavimo laiką.

 • Papildoma erdvėĮstiklintas balkonas tampa papildoma erdve jūsų namuose. Tik nuo jūsų išradingumo bei kūrybingumo priklausys, kaip ją išnaudosite: galite jame auginti įvairius augalus; įrengti poilsio ar darbo kampelį, o taip pat – įrengti mini biblioteką.
 • Daugiau šilumos ir jaukumoNe paslaptis, kad kai balkonas nėra įstiklintas, siaučia vėjai, tad namuose išlieka mažiau šilumos. Ir atvirkščiai, įstiklintas balkonas padės išsaugoti daugiau šilumos jūsų namuose, jie bus jaukesni.
 • Puiki garso izoliacijaDžiugina ir tai, kad įstiklintas balkonas ne tik išsaugo daugiau šilumos namuose, bet ir užtikrina puikią garso izoliaciją. Taigi, namuose bus ramiau, užtikrina aukštesnė gyvenimo kokybė.
 • SaugumasSavaime suprantama, balkono stiklinimas yra saugumo namams suteikiantis sprendimas. Naudojamos plieno – plastiko konstrukcijos bei įgyvendinami priešįsilaužiminiai sprendimai, tad ši namų patalpa tampa visiškai saugia.
 • Apsauga nuo per didelio drėgmės lygioStiklinant balkoną, yra įmontuojamas ir specialus griovelis, skirtas kondensato surinkimui, į kurį suteka vanduo, o vėliau per drenažą pašalinamas į lauką. Tai apsaugoti balkoną nuo pernelyg didelio drėgmės lygio.
 • Įvairūs dizaino bei spalvų sprendimaiPlati spalvų bei dizaino sprendimų paletė leis užtikrins, kad rasite labiausiai patinkančius variantus bei susikursite svajonių namus.
 • Stiklinimo sprendimai kiekvienam balkonuiŠiandieniniai balkonų stiklinimo sprendimai leidžia įstiklinti bet kokios konfigūracijos balkoną. Tad visai nesvarbu, koks balkonas yra jūsų namuose – bet kuriuo atveju bus pasiūlytas puikus sprendimas.
 • Didesnė būsto vertėNa, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad įstiklintas balkonas atrodo kur kas estetiškiau, suteikia namams daugiau grožio, prabangos bei elegancijos; didina namų vertę pardavimo atveju.