Plastikinių langų remontas Klaipėdoje

 • IzoliacijaPlastikiniai langai dažnai būna geresni izoliacijos atžvilgiu nei seni mediniai langai. Tai gali sumažinti šildymo ir vėdinimo sąnaudas bei pagerinti bendrą šildymo ir aušinimo efektyvumą.
 • IlgaamžiškumasPlastikiniai langai paprastai yra atsparūs korozijai, pelėsiui ir kitoms aplinkos įtakoms. Jie gali tarnauti daug metų.
 • Energetinis efektyvumasDauguma plastikinių langų yra suprojektuoti taip, kad būtų energiją taupantys. Tai gali padėti sumažinti šildymo sąskaitas ir išlaikyti komfortišką kambario temperatūrą.

Susisiekime

Plastikinių langų remontas

Nors plastikiniai langai yra įvardijami kaip ypač kokybiški, patvarūs bei ilgai tarnaujantys, plastikinių langų remontas yra pakankamai dažnai reikalinga paslauga. Prireikus kokybiškų plastikinių langų remonto paslaugų, verta kreiptis į mus: atvyksime, įvertinsime padėtį, pasiūlysime geriausius sprendimo būdus, išspręsime problemą, užtikrindami geriausią rezultatą bei patraukliausią paslaugos kainą. Dažnu atveju plastikinių langų problema gali būti išsprendžiama net  keliais skirtingais būdais, pavyzdžiui, egzistuoja kelios detalės, kurias galima rinktis  norint atlikti remontą. Taigi, langų savininkams suteiksime informacijos apie tai, kokie yra kiekvieno pasirinkimo privalumai.
Plastikinių langų remontas atliekamas naudojant aukštos kokybės įrangą bei remontui skirtas detales, pasitelkiant ilgametę profesionalų patirtį bei žinias.

 • Svarbu taisyklingai atidaryti ir uždaryti langusĮdomu tai, kad nemaža dalis plastikinių langų gedimų kyla todėl, kad jais besinaudojantys žmonės nesugeba jų tinkamai uždaryti – tinkamai neužfiksavus, vėliau langų uždarymo mechanizmai nebeatlieka savo funkcijos; tampa juos sunku uždaryti, darant langą girdimas traškesys ir t.t.
 • Nepamirškite reguliariai sutepti detaliųPlastikinių langų gedimo bei remonto tikimybė bus kur kas mažesnė, jei nepamiršite bent kartą per metus sutepti tam tikrų jo detalių. Tai užtikrins sklandų bei lengvą langų atidarymą bei uždarymą.
 • Būtina reguliuoti drėgmės lygį patalposeRasojantys langai – dažnai pasitaikanti problema. Tačiau, jei taip nutinka, tai dar nereiškia, jog tai susiję su langų gedimu: labai tikėtina, jog viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik sureguliuoti drėgmės lygį patalpose.
 • Gali tekti keisti stiklo paketąNa, o, jei stiklo paketo viduje matomas garų kondensatas, tai reiškia, kad jame jau nebėra apsauginių dujų ir vienintelis šios situacijos sprendimo būdas yra stiklo paketo keitimas nauju.
 • Atlikite tarpinių restauracijąYpač svarbi detalė yra guminės tarpinės. Jos natūraliai nusidėvėjus, gali tekti susidurti su tam tikromis problemomis: praleidžiamu šalčiu, triukšmu, drėgme. Tad tam, kad užtikrintumėte kuo ilgesnį bei patikimesnį šių detalių tarnavimą, bent kartą per metus kreipkitės į langų remonto specialistus, jog būtų atlikta guminių tarpinių restauracija.
 • Laiku kreipkitės į meistrusJei pastebėjote neigiamus pokyčius, pavyzdžiui, jog langą tapo sunkiau uždaryti; patalpoje labiau girdimas triukšmas,; stiklo paketo viduje kaupiasi garai, nebandykite šių problemų spręsti savarankiškai – verčiau iš karto kreipkitės į profesionalius langų remonto meistrus.
 • Valykite tinkamomis priemonėmisSvarbu užtikrinti ir šių langų švarą, tačiau dar svarbiau tai, kad langai būtų valomi jiems skirtomis priemonėmis. Priešingu atveju. t.y., naudodami netinkamas priemones, galite pažeisti langų paviršių.
 • Langų būklės vertinimasBent kartą per metus kreipkitės į plastikinius langus montavusius specialistus tam, kad jie įvertintų esamą langų būklę bei patartų, kokių sprendimų reikia imtis tam, kad sumažintumėte gedimų tikimybę ateityje.

Dažniausios langų gedimo priežastys

Lango rankenos atsilaisvinimas arba lūžimas

Taip paprastai nutinka dėl per didelės jėgos atidarant langą. Norint išvengti šio gedimo, būtina taisyklingai atidaryti iš uždaryti langą, nenaudoti per daug jėgos, vengti spaudimo.

Lango pavaros gedimas

Neretai tenka susidurti ir su lango pavaros gedimu. Jam įvykus, rankena tiesiog sukasi ratu, o kartais – ir visai nefunkcionuoja.

Ryškūs temperatūrų pokyčiai, aukštas drėgmės lygis

Kai kuriais atvejais langų gedimą sukelia ir labai ryškūs temperatūros svyravimai ar aukštas drėgmės lygis. Dalį šių veiksnių egzistavimo, dažniausiai įvyksta langų deformacijos, langai ima strigti, juos tampa sunku atidaryti ar uždaryti, sukant rankeną gali būti girdimas traškesys.

Langas netinkamai uždaromas

Skubėjimas ar kitos priežastys, gali lemti ir tai, kad langai nėra sandariai uždaromas. Vis dėlto, toks elgesys (ypač tuo atveju, jei taip elgiamasi dažnai), gali sukelti lango atidarymo mechanizmo gedimą. Taigi, visada patikrinkite, ar langą uždarėte tinkamai.

Nekokybiškai atlikti montavimo darbai

Įvairių problemų gali kilti ir tuo atveju, jei langai buvo nekokybiškai sumontuoti. Tuomet kyla sunkumų norint juos atidaryti ar uždaryti, sukant rankeną girdimas traškesys, langai gali praleisti šaltį arba drėgmę.

Langai nesutepami

Su langų problemomis, gedimu bei remontu susidurti kur kas rečiau tenka tiems žmonėms, kurie nepamiršta reguliariai jų sutepti. Tai reikėtų daryti vieną kartą per metus. Šis procesas – paprastas ir nesudėtingas, tačiau efektyviai mažina gedimo riziką ir didina langų tarnavimo trukmę.