Mediniai langai Klaipėdoje

Mediniai langai

Ne paslaptis, kad kiekvienas norime gyventi jaukiuose, gražiuose, šiltuose namuose, kuriuos esančios detalės neturėtų neigiamo poveikių mūsų bei aplinkinių sveikatai. Vistik, jei norime susikurti būtent tokius namus, verta ypač atsakingai rinktis visus į juos pateksiančius elementus. Ypač didelis dėmesys turi būti skiriamas langams. Tad, jei norite, kad namai alsuotų šiluma, jaukumu, grožiu bei nekenktų jūsų sveikatai, mediniai langai yra tobulas sprendimas.
Šiandien mediniai langai yra gaminami iš įvairių rūšių medienos. Kaip žinia, kiekvienos rūšies mediena pasižymi tam tikromis savybėmis, todėl labai svarbu su jomis susipažinti bei pasirinkti atsakingai. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai patars, kokie mediniai langai labiausiai tinka vienu ar kitu atveju, ir, žinoma, atliks profesionalų jų montavimą. Užtikrinama kokybė, individualią situaciją pateisiantys sprendimai, puikus gaunamos naudos bei kainos santykis.

  • Natūralumas ir ekologijaMedis – ekologiška bei natūrali medžiaga, todėl iš jos pagaminti langai puikiai tinka kiekvienam, kuris svajoja apie sveikatai palankius namus; nori sumažinti alergijų bei kvėpavimo takų tikimybę.
  • Tinkamas drėgmės balansasVerta akcentuoti ir tai, kad ši žaliava kvėpuoja, todėl mediniai langai užtikrins reikiamą oro drėgmės balansą jūsų namuose, o savijauta bus puiki.
  • Išvengiama kondensacijosKondensacija patalpose – ypač nemalonus bei varginantis reiškinys. Jei norite jo išvengti, verta rinktis medinius langus, kadangi nesusidarys šalčio slenksčiai rėmuose, tad ir įvardinto proceso išvengsite.
  • Nekaupia dulkiųAtsižvelgiant į tai, kad mediena neturi elektrostatinio krūvio, nesikaupia dulkės. Tad jūsų namų aplinka bus švaresnė, be to, išvengsite būtinybės naudoti antistatines priemones.
  • Izoliuoja šilumąPuiki šilumos izoliacija, tad žiemą namai bus ypač šilti bei jaukūs, o vasarą – šiek tiek vėsesni. Tad namuose, kuriuose yra sumontuoti mediniai langai, jausitės puikiai bet kuriuo metų laiku.
  • Atitinka reikalavimusAtitinka aukščiausius Europos kokybės reikalavimus, todėl tarnaus ilgai bei patikimai.
  • Didelė spalvų įvairovėAtsižvelgiant į tai, kad siūloma didelė medinių langų rėmų atspalvių įvairovė, gaminį bus lengva priderinti prie interjero bei namuose esančių baldų.
  • Estetiškas vaizdasSavaime suprantama, estetika namuose taip pat yra svarbi, kad mediniai langai puikiai pateisins ir šį lūkestį. Belieka tik pridurti, kad siekiant išsaugoti puikią pirminę medinių langų išvaizdą, juos reikėtų reguliariai nulakuoti ar nudažyti.